תכנון, עיצוב וליווי מלא לפרוייקט שיפוץ או בניה

המשרד שלי מתמחה בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים לדירות ובתים פרטיים. 

כמו כן אני מתכננת חללי עבודה ומשרדים ויש לי נסיון בפרויקטים ציבוריים, כולל פרויקטים מונגשים.

מאחר וכל לקוח הוא ייחודי כל פרויקט הנו יחיד במינו. ואני מאמינה שההצלחה של הפרויקט תלויה קשר ישיר בתקשורת בינינו.

תקשורת טובה היא המפתח שלי להבין אתכם, את הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם. וכשלכם יש אמון בי, אני יכולה לעוף גבוה ולהוריד לקרקע את החלום.

 

לקביעת פגישה מלאו הפרטים שלכם בטופס ואני אחזור אליכם

למה אני?

איך עושים את זה?

רבים שואלים אותי איך בעצם עושים את זה? כלומר – מה התהליך? כמה זמן זה ייקח? איך ניגשים לזה? מאיפה מתחילים? ואיך מתנהל כל העניין הזה של שיפוץ או בניה?

מה יש?

נבדוק יחד מה המצב הנתון בשטח?

מה צריך?

נבין כמה חדרים, אילו פונקציות נחוצות לכם (הפרוגראמה)

מה רוצים?

אשאל אתכם מה החלומות שלכם לגבי הבית/הדירה?

מה אוהבים?

אילו צבעים אתם אוהבים, אילו חומרים, מה הסגנון העיצובי האהוב עליכם?

מה מותר?

מהם אחוזי הבניה המותרים? איזה רישיונות צריך? אפשר לקבל הקלות?

מה אפשר?

בודקים מה אפשר מבחינת קונסטרוקציה, אולי צריך חיזוקים? שינויים מבניים?

ממון / כמה כסף?

מהו תקציב השיפוץ? (כמעט) תמיד יש תקציב וחשוב להגדיר אותו

את כל הנתונים האלה מכניסים למעבד גדול שנקרא "התהליך". מפעילים, מערבלים, לפעמים עוצרים ומחכים שיתפח, כמו שעושים עם בצק. מרדדים עוד קצת ולשים שוב. כי בית (Home) אופים באהבה או שלא אופים בכלל. וכך מתקבל הבית הכי טעים והכי מתאים והכי שמשמח אותנו לחזור אליו בסוף היום. (או לא לצאת בכלל אם אפשר).

מהם השלבים של ליווי מלא בעיצוב ואדריכלות פנים?

שלב הראשון – תכנון

אני עושה לכם תחקיר אישי בכדי להכיר אתכם יותר טוב. ויחד אנו בונים פרוגראמה. על פי התחקיר, הפרוגראמה (ומדידה של הבית אם מדובר בבית קים) אציע לכם מספר אפשרויות העוסקות בפתרונות פונקציונאליים ואסתטיים. האפשרויות תוצגנה לכם בקנה מידה של 1:50 ואם תרצו הן תלוונה בהדמיות תלת מימד. לאחר מכן האופציה הנבחרת עוברת עיבודים שונים עד לשביעות רצונכם המלאה.

שלב שני- תכניות עבודה למכרז

התכנון שיבחר על ידיכם עובר תהליך הפיכה לסט תכניות עבודה בקנ"מ 1:50, הכולל: תכניות הריסה, בנייה, מערך ריהוט, חשמל, מיזוג אוויר ותקרות מונמכות, אינסטלציה, רשימת אלומיניום. וכן מפרט טכני, כתבי כמויות ופרטי קצה. את תכניות המכרז נותנים לכמה קבלנים בכדי לקבל הצעות מחיר. המכרז נותן לכם תמונה די מדויקת על כמה זה יעלה לכם וכמה זמן זה ייקח. בדרך כלל יהיו קצת שינויים בתכניות ( למשל מוותרים על האמבטיה "free standing" של פיליפ סטארק.) עושים חושבים שוב על מה חשוב לכם ועוברים לשלב הבא.

שלב שלישי – תכניות עבודה לביצוע

לאחר קבלת הצעת מחיר, התוכניות עוברות תהליך הפיכתן לתכניות לביצוע בקנ"מ 1:50: תכניות הריסה, בנייה, מערך ריהוט, חשמל, מיזוג אוויר ותקרות מונמכות, אינסטלציה, ריצוף, פריסות לחדרי הרחצה, רשימות אלומיניום. שלב זה כולל עדכונים דרושים בתכניות העבודה תוך כדי הביצוע.

שלב רביעי – נגרות אומן

תכנון יחידות נגרות אומן. כגון: ספריות, דלפקים, ארונות, שידות, שולחנות וכו' בקנ"מ 1:25

שלב חמישי – בחירות

בחירת חמרים וגימורים, כלים סניטריים, ריצופים, חיפויים, גופי תאורה, צבעים וכו'. שלב זה נעשה כרונולוגית במקביל לשלבים האחרים וגם משפיע עליהם.

שלב שישי – ליווי בשטח

הגעה לבית בתחילת כל שלב לפגישה עם בעל המקצוע באתר ומעבר על העבודה שיש לבצע. במהלך עבודתו על פי הצורך וכן בסיום העבודה לאישור הביצוע על פי התכניות.

שלב שביעי – עיצוב פנים וסטיילינג

בחירת רהיטים, ספות, מיטות, שולחנות, כיסאות, וילונות, טפטים, שטיחים ועוד.

שלב שמיני - החיים בבית

הבית שלכם מיועד לחיים. משחק, קריאה, טלויזיה, אירוח, בישול. החיים עצמם. וכשהם בבית מתוכנן ומעוצב בקפידה החיים עצמם מלאי השראה.

אני מתכננת ומעצבת בתים מלאי אור בקו נקי שלאנשים כיף לחיות בהם. אני מאמינה שהבית הזה הוא שלכם ולכם צריך להיות נוח, נעים וכיף לחיות בו. הידע המקצועי שלי, הניסיון שלי והכשרון שלי לשירותכם. אני מאמינה שמקום שמתוכנן נכון משפר את איכות החיים שלנו.